Eğitim Takvimi Icon

Eğitim Takvimi

7K6.5 MB0
Trusted App
Download

Description of Eğitim Takvimi

EĞİTİM TAKVİMİ CEP UYGULAMASI

Anne babalara çocuklarını büyütürken rehberlik edecek bir takvim… Her gün ayrı bir kelime, ayrı bir atasözü, ayrı bir özlü söz, ayrı bir oyun seçeneği, ayrı bir ebeveynlik önerisi ve ayrı bir bilim içeriği...

Çocukların dünyasına ve çocuklu hayata ilişkin pek çok bilginin bir arada bulunduğu ve anne babalar için derlendiği Eğitim Takvimi bir rehber niteliğinde.

Bu uygulamayla birlikte çocuğunuzu, çocukluğu, anne babalığınızı ve eğitimdeki yerinizi yeniden keşfedeceksiniz.

Günün sözü ile eğitime dair başka bir bakış açısı kazanacak, günün kelimesi ile günlük dilde kullandığımız ancak anlamını tam olarak bilmediğimiz kelimeleri öğrenecek, günün atasözü ile bir atasözünün anlamını okuyacak, günün doğrusu ile yanlış kullandığımız kelimelerin doğrusunu öğreneceğiz.

Günün oyunu ile okul öncesi ve ilköğretimdeki çocuklarımızla oynayacağımız oyun önerilerini bulacak, günün önerisinde bir ebeveynlik önerisi okuyacak, günün çözümünde çocuk yetiştirirken karşılaştığımız sorunların çözümünü bulacak, günün nedeni ile çocukların ve aslında hepimizin merak ettiği soruların bilimsel açıklamalarını okuyacağız.
TRAINING SCHEDULE MOBILE APPLICATION

A calendar to guide parents as they raise their children… Every day a different word, a different proverb, a different word, a different play option, a separate parenting proposal and a separate science content.

The Education Calendar, where many information about the world of children and life with children is gathered and compiled for parents, is a guide.

With this app you will rediscover your child, childhood, parenting and your place in education.
 
With the word of the day, we will gain another perspective on education, with the word of the day we will learn the words that we use in the daily language, but we do not know the meaning of the word, we will read the proverb of the day and the meaning of a proverb, and we will learn the correct words of the day.

With the game of the day, we will find game suggestions that we will play with our children in preschool and primary education, read a parenting proposal in the proposal of the day, find the solution of the problems we face in raising the child in the solution of the day, and read the scientific explanations of the questions of the day and the children that we all wonder.

Read more

Good App Guaranteed

This app passed the security test for virus, malware and other malicious attacks and doesn't contain any threats.

Eğitim Takvimi - APK Information

APK Version
1.0.7
Android compatability
Android 5.1+ (Lollipop)
Developer
Eğitim Bilişim Ağı (EBA)